ادامه مطلب

آبان ۱۹, ۱۳۹۶
نویسنده : arsalan
دسته بندی : Uncategorized

186 بازیگر در سریالی با دو کارگردان

[ad_1]

بهروز مفید تهیه کننده با سابقه تلویزیون می‌گوید که تا به امروز 186 بازیگر جلوی دوربین سریال «محکومین» رفته‌اند و 22 قسمت از این مجموعه هم تولید شده است. او همچنین از حسین قناعت و سید جمال سید حاتمی به عنوان کارگردانان «محکومین» نام می‌برد.

مفید که تهیه‌کننده مجموعه تلویزیونی «محکومین» است، درباره روند تصویربرداری این سریال به باشگاه خبرنگاران جوان می‌گوید: «تا امروز ۱۸۶ بازیگر جلوی دوربین‌ این سریال رفته‌اند و ۲۲ قسمت از «محکومین» را ضبط کرده‌ایم. با توجه به مدت زمان طولانی تصویربرداری، گروه کارگردانی را به دو بخش با سرپرستی حسین قناعت و سید جمال سید حاتمی تقسیم کرده‌ایم تا تصویربرداری ۲۰ قسمت باقی مانده را تکمیل کنیم.»

تهیه‌کننده مجموعه تلویزیونی «همسایه‌ها» افزود: «همزمان با تصویربرداری، موسیقی، تدوین و مراحل صداگذاری در حال انجام است و روند تولید تا پایان آذرماه زمان خواهد برد. مجموعه تلویزیونی «محکومین» با آغاز فصل زمستان به روی آنتن شبکه یک سیما می‌رود و این تلاش شبکه هم هست.»

او درباره روایت داستانی مجموعه تلویزیونی «محکومین» توضیح داد: «این سریال، درخصوص مجازات جایگزین و یا بحث احکام تعلیقی است که هر بدهکاری، بدهکار حرفه‌ای نیست و یا برحسب اتفاق درگیر مشکلات قضایی شده است. این سریال تلاش می‌کند با پرداختن به قصه‌های مختلف این افراد، فرهنگ مجازات جایگزین را مطرح کند؛ چرا که خیلی از قُضات و ارگان‌ها، تمایل نشان نمی‌دهند.»

لیلا زارع نقش اصلی این سریال به عنوان مددکار را بازی می‌کند و مسعود کرامتی، محمد حاتمی، فرشاد احمدزاده، علی انصاریان و… بازیگران این سریال هستند.

9412

[ad_2]

لینک گزارش

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

این خبر را به اشتراک بگذارید :

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*