آخرین اخبار هنر هفتم

کوروش تهامی هنوز هم شوکه است !

کوروش تهامی بازیگر فیلم سینمایی “رگ خواب” که از فیلم های تحسین شده توسط منتقدین در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر نیز بوده است ، بعد از گذشت نزدیک به دو ماه از پایان جشنواره ، همچنان از کاندیدا نشدن خود شوکه است .

وی درباره حضورش در این فیلم گفت «سال گذشته برای من یکی از عجیب و در عین حال لذت بخش‌ترین سال‌های زندگی حرفه‌ای‌ام بود و این اتفاق را مدیون بازی در فیلم «رگ خواب» حمید نعمت الله هستم. بازی در این فیلم و همکاری مشترک با کارگردانی که به نظرم بی نهایت کمیاب است نقطه عطفی در کارنامه‌ام محسوب می‌شود. خوشبختانه مردم فیلم را دیدند و هم از سوی این عزیزان و هم از سوی منتقدین بازخوردهای بسیار خوبی را برای بازی در این اثر دریافت کردم.»

این درحالی است که لیلا حاتمی که نقش مقابل کوروش تهامی در فیلم “رگ خواب” بود برای بازی در این فیلم سیمرغ بلورین بهترین بازیگر زن را در کنار مریلا زارعی از آن خود کرد .

پس از اعلام کاندیداهای بهترین بازیگران نقش اول مرد در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر،‌ برخی از منتقدان و اهالی رسانه از عدم حضور نام کوروش تهامی در این لیست ابراز تعجب کردند. اما گویا این تعجب شامل حال خود تهامی هم می‌شود: «نمی‌گویم بازی من در این فیلم چنین و چنان بود و قصد تعریف ندارم اما اعتقاد دارم بازی من در «رگ خواب» متفاوت ترین و سخت ترین تجربه‌ام در عرصه بازیگری و البته بهترین آنها بوده است. این اتفاق علاوه بر تلاش خودم، به گروه و کار فوق العاده آقای نعمت الله بر می‌گردد. جالب است بدانید هنوز هم شوکه ام که چرا برای بازی در این فیلم کاندیدای بازیگری مرد نشده‌ام. این فقط حرف خودم نیست و هرکس مرا می‌بیند اولین سوالش این است که چرا این اتفاق افتاد و این اتفاق برای خودم هنوز سوال مانده است. با این وجود خوشحالم که این فیلم از استقبال خوبی برخورددار شده و اتفاقات خوبی برای من افتاد.»

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

One comment

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *