ادامه مطلب

اردیبهشت ۱۵, ۱۳۹۷
نویسنده : arsalan
دسته بندی : Uncategorized

پردیس سینمایی کوروش و آتش سوزی جزیی

چند روزی است خبرهایی مبنی بر آتش سوزی مهیب در پردیس سینمایی کوروش به گوش رسید که ما را بر آن داشت تا به نگارش این مطلب برآییم و چند خطی برای روشن شدن موضوع ارائه کنیم.

همانطور که اطلاع دارید پردیس سینمایی کوروش یک پردیس سینمایی در تهران است. این سینما در ۲۷ مرداد ۱۳۹۳ با اکران فیلم «شهرموش‌ها ۲» افتتاح گردید. در حال حاضر این سینما با درجه ممتاز و گنجایش ۲۸۰۰ نفر و مساحت ۱۰۰۰۰ متر مشغول بکار می‌باشد.

اطلاعات بیشتر در ویکیپدیا

از ظهر امروز خبرهایی در مورد تعطیلی پردیس سینمایی کوروش در برخی رسانه‌ها منتشر شد . در ابتدای کار هیچ خبری بروی سایت پردیس و همچنین اطلاعاتی از روابط عمومی این سینما منتشر نشد اما پس از چند ساعت  با انتشار تصاویر مربوط به این حادثه در مجموعه کوروش، علی سرتیپی که یکی از سهامداران این پردیس سینمایی است در مصاحبه‌ای اعلام کرد به زودی مشکلات این پردیس سینمایی حل خواهد شد.

با گذشت یک ساعت از صحبت‌های سرتیپی، روابط عمومی پردیس کوروش اعلام کرد که امروز به طور کامل سالن‌های این سینما تعطیل خواهد بود.

پس از کش و قوس های فراوان و پیگیری های زیاد بالاخره مشخص شده بخشهایی از این سینما در آتش سوخته است و…

در رابطه با آتش سوزی پردیس کوروش، علی سرتیپی از مدیران این پردیس سینمایی به خبرگزاری ایسنا گفت: « موتور خانه مجتمع واقع در طبقه منفی ۷، دچار حریق شد که ماموران آتش نشانی در حال خاموش کردن آن هستند و هیچ آسیبی به بخش‌های دیگر وارد نشده است.» او همچنین حدود ساعت ۲ ظهر تاکید کرد که تا دو ساعت دیگر با راه افتادن خنک کننده‌های این مجتمع، اکران فیلم‌های سینمایی در این پردیس از سر گرفته خواهد شد

خبرگزاری تسنیم دلیل دیگری برای آتش سوزی ذکر کرد: «در این مجتمع در یک اتاقک به وسعت ۱۲ مترمربع در طبقه منفی شش، مقداری ضایعات تخته‌های چوبی و کارتن آتش گرفت که دود ناشی از آتش‌سوزی از دریچه این اتاقک به سطح زمین منتقل می‌شد و باعث شد شهروندان تصور کنند آتش‌سوزی گسترده‌ای در این مجتمع تجاری رخ داده است.»

بعد از همه این اظهار نظرهای متناقض روابط عمومی پردیس کوروش طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد که جهت رفاه هرچه بیشتر مخاطبان تا برقراری شرایط استاندارد مبنی بر کارکرد سیستم تهویه و بنا بر تصمیم مدیران مربوطه به جهت اطمینان از استاندارد بودن زیرساخت هاى رفاهى پردیس سینمایى کورش» امروز سه شنبه ٢٨ شهریور تعطیل است.

روابط عمومی پر مخاطب ترین پردیس سینمایی شهر تهران، همچنین اعلام کرد که مخاطبانی که بلیت‌های فیلم‌های سینمایی را امروز تهیه کردند می‌توانند در آینده از نحوه جابه جایی بلیت‌هایشان مطلع شوند.

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

برچسب ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*