ادامه مطلب

آبان ۲, ۱۳۹۶
نویسنده : arsalan
دسته بندی : Uncategorized

فیلمنامه فیلم بعدی سعید سهیلی هفته دیگر به پایان می‌رسد

[ad_1]

احمد کاوری نویسنده و فیلمنامه نویس سینمای ایران به تازگی اعلام کرده که نگارش فیلمنامه «ژن خوک» را که قرار است آن را سعید سهیلی جلوی دوربین ببرد هفته آینده تمام می‌کند و نویسندگی فیلمنامه «حرومی» را هم علی اصغری برعهده دارد. کاوری همچنین می‌گوید که او و سعید سهیلی تمام تلاش خود را خواهند کرد، تا این دو فیلم در نوروز 97 به نمایش درآید.

احمد کاوری کارگردان سینما که تا چندی پیش قرار بود فیلم سینمایی «سگ‌های زرد» را بسازد درباره فعالیت‌های سینمایی خود در روزهای اخیر به فارس گفت: «این روزها همراه با سعید سهیلی مشغول به پی گیری و تکمیل نگارش دو فیلمنامه هستیم که در دفترش مشغول به نوشتن هستیم. که در حال حاضر مشخص نیست بعد از تکمیل فیلمنامه ها کدام فیلمنامه را من و کدام را سعید سهیلی کارگردانی کند. »

او در ادامه افزود: «یکی از فیلمنامه ها خودم نگارش می‌کنم و دیگری را علی اصغری فیلمنامه نویس خوب سینما. نگارش فیلمنامه «ژن خوک» که پیش از این رسانه‌ای شده بود بر عهده من و سعید سهیلی است و علی اصغری «حرومی» را می‌نویسد. »

او همچنین درپایان گفت: «قرارمان بر این است که فیلمها برای اکران نوروزی آماده شوند و خیلی دغدغه رساندن فیلم را به جشنواره فیلم فجر نداریم. فیلمنامه «ژن خوک» دارای ۳ کاراکتر مرد جوان اصلی و ۲ دختر است البته که فیلمی پر بازیگر خواهد بود ما شاهد نقش‌های فرعی و مکمل زیادی در این اثر هستیم. تا به این لحظه بیش از ۸۰ درصد از «ژن خوک» به نگارش در آمده است و تا یک هفته دیگر فیلمنامه به اتمام خواهد رسید.»

9412

[ad_2]

لینک گزارش

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

این خبر را به اشتراک بگذارید :

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*