ادامه مطلب

تیر ۲۲, ۱۳۹۶
نویسنده : arsalan
دسته بندی : Uncategorized

شایعه تماس وزارت ارشاد برای توقف اکران «مادر قلب اتمی» تکذیب شد

[ad_1]

شب گذشته نقل قولی از مدیر پردیس سینمایی ارگ منتشر شد که از دخالت وزارت ارشاد برای پایین کشیدن فیلم «مادر قلب اتمی» حکایت می‌کرد. اما امروز مرتضی شایسته مدیر این پردیس سینمایی با تکذیب این موضوع دلیل اصلی توقف اکران فیلم علی احمدزاده را پایان قرارداد نمایش این فیلم عنوان کرد.

پس از حاشیه‌هایی که برای فیلم «مادر قلب اتمی» از اواخر هفته گذشته به وجود آمد، برخی از سینماها اقدام به توقف اکران این فیلم سینمایی کردند.

روز گذشته پخش کننده فیلم «مادر قلب اتمی» در گفت‌وگو با آی‌سینما اعلام کرد که قرارداد اکران این فیلم سینمایی در بسیاری از سینماها به پایان رسیده و سینماداران طبق قانون، اقدام به توقف اکران این فیلم سینمایی کردند. البته سعید خانی تاکید کرد که ممکن است نامه اخیر نمایندگان مجلس از نظر روانی توانسته باشد بر ذهنیت سینماداران تاثیر بگذارد.

 در رابطه با همین غلامرضا موسوی تهیه کننده سینما و دبیر سابق شورای عالی تهیه کنندگان هم در صفحه اینستاگرام خود تاکید کرد که بعید می‌داند که کسی به سینماداران دستور داده باشد که «مادر قلب اتمی» را از پرده سینماها پایین بکشند.

دیشب خبری منتشر شد که در آن آمده بود مدیر پردیس سینمایی ارگ پس از تماس وزارت ارشاد مجبور شده علی رغم میل باطنی‌اش اکران فیلم «مادر قلب اتمی» را متوقف کند.

اما امروز مرتضی شایسته مدیر پردیس سینمایی ارگ تجریش درباره شایعه پایان اکران فیلم سینمایی «مادر قلب اتمی» در پی تماس وزارت ارشاد به ایلنا گفت: «این موضوع صحت ندارد و کاملا کذب است. طبق قانون هر سه شنبه سینمادارها در خصوص پایان اکران فیلم‌هایی که قراردادشان تمام می‌شود تصمیم می‌گیرند و از صبح چهارشنبه فیلم جدید را جایگزین می‌کنند. درباره فیلم «مادر قلب اتمی» نیز همین اتفاق رخ داد. قرارداد اکران این فیلم در پردیس سینمایی ارگ تجریش به مدت دو هفته بود که در پایان روز سه شنبه 20 تیرماه این قرارداد به پایان رسید و از صبح روز چهارشنبه طبق قانون شورای صنفی نمایش، فیلم جدید جایگزین شد.»

9412

[ad_2]

Source link

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

این خبر را به اشتراک بگذارید :

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*