ادامه مطلب

شهریور ۱, ۱۳۹۶
نویسنده : arsalan
دسته بندی : Uncategorized

ساره بیات و ساعد سهیلی در «اتاق تاریک» بازی می‌کنند

[ad_1]

روح الله حجازی به تازگی فیلمبرداری فیلم جدید خود با نام «اتاق تاریک» را در سکوت خبری آغاز کرده است. در این فیلم سینمایی ساعد سهیلی و ساره بیات نقش‌های اصلی را ایفا می‌کنند. روابط عمومی «اتاق تاریک» امروز با انتشار اولین تصاویر این فیلم سینمایی، از ادامه فیلمبرداری جدیدترین ساخته روح الله حجازی تا مهرماه امسال گزارش داده است.

 «اتاق تاریک» پنجمین ساخته سینمایی حجازى است. او پیش‌تر «درمیان ابرها»، «زندگى خصوصى آقا و خانم میم»، «زندگى مشترک آقاى محمودى و بانو» و «مرگ ماهى» را جلوی دوربین برده بود.

پس از عدم موفقیت فیلم سینمایی «مرگ ماهی» در گیشه، حجازی سال گذشته قصد داشت «گربه رو» (cat walk) را جلوى دوربین ببرد، اما علی رغم آغاز پیش تولید جدی و اعلام فراخوان برای انتخاب بازیگر، به علت برخی مشکلات ممیزى از ساخت آن فیلم منصرف شد. طبق اعلام روابط عمومی «اتاق تاریک» پیش بینی می‌شود فیلمبرداری این فیلم تا اویل مهر ماه ادامه پیدا کند.

در خلاصه داستان فیلم جدید روح الله حجازی آمده است: «فرهاد و هاله فصل جدید زندگی خود را آغاز کرده اند و این سرآغاز تغییرات دیگری است که آنها را در مواجهه با مسائل جدیدی قرار می دهد.»

9412

[ad_2]

لینک گزارش

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

این خبر را به اشتراک بگذارید :

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*