ادامه مطلب

تیر ۱۰, ۱۳۹۶
نویسنده : arsalan
دسته بندی : Uncategorized

رخشان بنی اعتماد هم به آکادمی اسکار دعوت شد

[ad_1]

روز گذشته آکادمی اسکار از 774 سینماگر سراسر دنیا برای عضویت در این سازمان سینمایی دعوت کرد. در این فهرست نام 9 سینماگر ایرانی از جمله لیلا حاتمی و گلشیفته فراهانی به چشم می‌خورد که با بررسی‌های بیشتر معلوم شده، رخشان بنی اعتماد فیلمنامه نویس و کارگردان معتبر سینمای ایران هم در شاخه نویسندگی برای عضویت در آکادمی دعوت شده است.

نازنین بنیادی، محمد رسول اف، هایده صفی یاری، محمدرضا دلپاک، بهمن قبادی، محسن موسوی و هنگامه پناهی هم از جمله سینماگران ایرانی هستند که از آنها برای عضویت در آکادمی اسکار دعوت به عمل آمده است.

با این حال، امروز مشخص شد که در میان 774 عضو جدیدی که برای عضویت در آکادمی اسکار دعوت شده‌اند، نام رخشان بنی اعتماد کارگردان و فیلمنامه نویس معتبر سینمای ایران در شاخه نویسندگی هم به چشم می‌خورد. به این ترتیب، آکادمی اسکار امسال از 10 سینماگر ایرانی برای عضویت در این نهاد دعوت به عمل آورده است.

به گزارش ایسنا،‌ با اضافه شدن 774 عضو جدید، مجموع تعداد اعضای آکادمی اسکار به بیش از 7 هزار نفر رسید. اعضای جدید دعوت‌شده برای عضویت در آکادمی اسکار از ۵۴ کشور جهان هستند و امسال ۳۹ درصد از دعوت‌شدگان را زنان تشکیل می‌دهند.

 

9412

[ad_2]

Source link

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

این خبر را به اشتراک بگذارید :

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*