ادامه مطلب

تیر ۲۵, ۱۳۹۶
نویسنده : arsalan
دسته بندی : Uncategorized

درهای تلویزیون به روی «کلاه قرمزی» بسته نیست

[ad_1]

مدیر شبکه دو چند ماه بعد از بروز اختلاف با سازندگان «کلاه قرمزی» که باعث شد این مجموعه در نوروز 96 روی آنتن تلویزیون نرود، حالا می‌گوید تلویزیون خانه این برنامه پرطرفدار است و از پی‌گیری برای بازگشت آن به تلویزیون گزارش می‌دهد. این در حالی‌ست که «کلاه قرمزی 96» قرار است از طریق بخش خصوصی وارد شبکه نمایش خانگی شود.

محمدرضا جعفری جلوه امروز در گفت‌وگو با ایسنا با لحن ملایم‌تری نسبت به زمستان سال گذشته صحبت کرده و با اشاره به این که هیچ زمانی درهای تلویزیون و شبکه دو سیما به روی «کلاه قرمزی»‌ بسته نبوده، گفته است:‌ «اگر مشکلاتی وجود داشته، از سوی خارج از رسانه ایجاد شده و موانعی نیست که از سوی رسانه ملی شکل گرفته باشد. اما به هر حال احساس می‌کنم با واقع‌بینی و نگاه حرفه‌ای‌تر، راه می‌تواند متناسب‌تر طی شود.»

او که در اوج اختلاف میان تلویزیون و سازندگان این مجموعه، آنها را به «زیاده‌خواهی» متهم کرده بود، حالا درباره سرنوشت همکاری آنها با تلویزیون می‌گوید: «من ناامید نیستم و هیچ زمان ناامید نبوده‌ام. حسم این است که صداوسیما و شبکه دو، خانه «کلاه قرمزی» است. کلاه قرمزی به این مجموعه تعلق دارد و این مجموعه هم به کلاه قرمزی تعلق خاطر دارد. سال‌هاست که این دو با هم این راه را طی کرده‌اند و سرنوشت‌شان به هم گره خورده است.»

جعفری جلوه همچنین از پیگیری‌هایی برای بازگشت کلاه قرمزی به تلویزیون گزارش داده و گفته است: «امیدواریم با درایت و نگاه منصفانه‌تری این راه طی شود؛ چرا که «کلاه قرمزی» به تلویزیون و شبکه دو تعلق دارد.»

این موضع‌گیری در حالی صورت می‌گیرد که اوایل تیر ماه روابط عمومی «کلاه قرمزی 96» اعلام کرد این مجموعه قرار است توسط موسسه تصویر گستر پاسارگاد از طریق لوح فشرده در شبکه نمایش خانگی توزیع شود و سایت لوتوس پلی هم به صورت هفتگی به نمایش آنلاین آن خواهد پرداخت.

 

9410

[ad_2]

Source link

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

این خبر را به اشتراک بگذارید :

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*