ادامه مطلب

تیر ۲۱, ۱۳۹۶
نویسنده : arsalan
دسته بندی : Uncategorized

بهترین کمدین‌های جهان بی‌پروا با همه چیز شوخی می‌کنند

[ad_1]

آی‌سینما: در هفته‌های گذشته مسابقه «خنداننده شو» در برنامه «خندوانه» مورد استقبال بسیاری از مخاطبان قرار گرفته است. اما با توجه به اقبال عمومی که به این برنامه وجود دارد، برخی از رسانه‌ها در طول این مدت به انتقاد از شوخی‌هایی پرداختند که در اجراهای برخی از شرکت کنندگان مطرح می‌شود. در رابطه با این موضوع مهراب قاسم‌خانی نویسنده سریال‌های طنز با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود به حمایت از یکی از شرکت کنندگان حاضر در این مسابقه پرداخته است.

با داغ شدن مسابقه «خنداننده شو» در میان مردم، بسیاری از مخاطبان این برنامه در صفحات اجتماعی خود به حمایت از کمدین‌های محبوب خود می‌پردازند. در طول برگزاری مسابقه «خنداننده شو»، کمدین‌های حاضر در این برنامه، شوخی‌های متعددی را با موضوعات اجتماعی و حتی نام ورزشکاران انجام دادند. شوخی با فامیلی سوشا مکانی، خواستگاری مراجعه جوانان و ضد زن بودن برخی افراد، از جمله موضوعاتی بود که کمدین‌های این برنامه با آن‌ها سوژه سازی کردند.

حتی شب گذشته یکی از این کمدین‌ها حاضر در این مسابقه کنایه‌هایی را به درختکاری اسفندیار رحیم مشایی و محمود احمدی نژاد زد و یکی دیگر از آنها از همسر دونالد ترامپ یاد کرد و به شوخی صحبت‌هایی را در مورد مصدومیت‌های پی در پی مجتبی جباری بازیکن تیم فوتبال استقلال مطرح کرد.

اما با پایان مسابقه «خنداننده شو» در شب گذشته، مهراب قاسم‌خانی با حمایت از کمدین مورد علاقه خود درواکنش به مطالب انتقادی که اخیرا به این مسابقه وارد می‌شود در صفحه ایسنتاگرام خود نوشت: «کارى ندارم یه عده فریاد واویلا ادب و تربیت سر دادن سر اجراى بچه ها. این واکنش ها رو میذارم روى حساب این که اجرا هاى بهترین استند آپ کمدین هاى جهان رو ندیدن و نمیدونن اونا چقدر بى پروا با هر چیزى شوخى میکنن…»

در خلال برگزاری این برنامه، رامبدجوان مجری بارها از مردم خواسته که ظرفیت خود در مورد شوخی‌ها را بالا ببرند تا کمدین‌ها به راحتی بتوانند با زبان طنز به بیان مشکلات اجتماعی بپردازند، اما تاکید چندباره مجری برنامه «خندوانه» به بالابردن ظرفیت‌های افراد و اقشار، بازهم باعث نشده که برخی رسانه‌ها به انتقادات خود از شوخی‌هایی که در این برنامه مطرح می‌شود پایان دهند.

9412

[ad_2]

Source link

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

این خبر را به اشتراک بگذارید :

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*