ادامه مطلب

تیر ۱۴, ۱۳۹۶
نویسنده : arsalan
دسته بندی : Uncategorized

برادران محمودی سریال «سایه‌بان» را می‌سازند

[ad_1]

آی‌سینما: به دنبال موفقیت فیلم‌ «چند متر مکعب عشق» در جشن سینمای ایران، برادران محمودی دو فیلم «مراجعه» و « شکستن همزمان بیست استخوان» را جلوی دوربین بردند. در حالی که این روزها فیلم «مراجعه» از شانس دیده شدن در جشنواره‌های مختلف بین المللی برخوردار شده، نوید و جمشید محمودی تصمیم گرفته‌اند سریالی با نام «سایه بان» را برای شبکه دو بسازند.

با اتمام مراحل پیش تولید سریال «سایه‌بان»، برادران محمودی به‌زودی تصویربرداری این سریال را در تهران آغاز خواهند کرد. نوید محمودی در گفت‌وگو با آی سینما یادآور شد او و جشمید محمودی به صورت مشترک مسئولیت تهیه کنندگی و کارگردانی مجموعه تلویزیونی «سایه‌بان» را بر عهده خواهند داشت.

بیش از یک سال از نگارش فیلمنامه «سایه‌بان» می‌گذرد و برادران محمودی از ابتدای امسال پیش تولید رسمی این سریال را آغاز کردند و در حال حاضر، انتخاب بازیگران و عوامل اصلی سریال را به پایان رسانده‌اند.

جمشید و نوید محمودی از بیستم تیر ماه تولید این سریال را که محصول گروه فیلم و سریال شبکه دو است، آغاز می‌کنند.

به گزارش ایسنا، در خلاصه داستان سریال «سایه‌بان» آمده است:

«سایه‌بان قصه زندگی امروز ما و شماست. دو رفیق که در منطقه‌ای کارگرنشین بزرگ شده‌اند، تا پای جان تلاش می‌کنند که چراغ خانه‌هایشان را روشن نگه دارند. ایستاده‌اند در برابر سرنوشت سرکش. عشق و ایمان، خون می‌شود در رگ‌هایشان تا از پا نیفتند و دلخوش بمانند به رحمت خدا و فرداهای بهتر اما زخمی در راه است زخمی که سنگ محکی است برای رفاقت دیرینه شان …»

 

9412

[ad_2]

Source link

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

این خبر را به اشتراک بگذارید :

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*