ادامه مطلب

تیر ۱۲, ۱۳۹۶
نویسنده : arsalan
دسته بندی : Uncategorized

آخرین بخش سه‌گانه منافقین امسال تکمیل می‌شود

[ad_1]

آی سینما: نشست سالانه رهبران و اعضای گروهک مجاهدین خلق، روز گذشته در شمال شهر پاریس با حضور ترکی الفیصل رییس سابق دستگاه اطلاعات عربستان سعودی و رادولف جولیانی شهردار سابق نیویورک برگزار شد. پس از اتمام این نشست که با سخنان ضد ایرانی همراه بود، سید محمود رضوی تهیه‌کننده فیلم‌های «سیانور» و «ماجرای نیمروز» در صفحه توییتر خود از ساخت سومین فیلم سینمایی در مورد جنایات گروه مجاهدین خلق گزارش داد. اما سید محمود رضوی این بار برای ساخت این فیلم سینمایی به سراغ کدام کارگردان و یا فیلمنامه‌نویس خواهد رفت؟

سید محمود رضوی که با تهیه دو فیلم «سیانور» و «ماجرای نیمروز» نشان داد علاقه بسیاری به ساخت فیلم‌های تاریخی در مورد جنایات گروه مجاهدین خلق دارد، امروز از ساخت سومین فیلم سینمایی با موضوع اقدامات منافقین گزارش داد.

رضوی در رابطه با این موضوع در توییتر خود نوشت: «بعد از آتش به اختیار، برای یک کار تمیز فرهنگی، نشست فرانسه جای هیچ تردیدی نگذاشت که 3 گانه منافقین را امسال تکمیل کنم.»

شنیده‌های خبرنگار آی سینما حاکی از آن است که تا کنون بسیاری از فیلمنامه‌نویسان، طرح‌ها و ایده‌های زیادی را در مورد اتفاقات دهه شصت و ترور شخصیت‌های سیاسی توسط گروه مجاهدین خلق به سید محمود رضوی ارایه کرده‌اند اما این تهیه‌کننده هنوز به انتخاب قطعی درباره فیلمنامه پروژه بعدی خود نرسیده است.

احتمال می‌رود رضوی نگارش فیلمنامه این پروژه سینمایی را به یکی از فیلمنامه‌نویسان شناخته شده سینمای ایران بسپرد تا این فیلم را در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآورد.

 

9412

[ad_2]

Source link

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

این خبر را به اشتراک بگذارید :

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*